Las Vegas / USA Výkonný 23 MPx zadný fotoaparát smartfónu Xperia XA2 má veľký Sony obrazový snímač 1/2.3” Exmor RS pre mobilné zariadenia s citlivosťou ISO 12800, ktorá zabezpečí jasné fotografie aj pri slabom osvetlení.

rozmery a hmotnosť: 142 × 70 × 9.7 mm, 171 g

displej: 5.2 “, dotykový IPS LCD, 1080 × 1920, 424 PPI

siete: GSM, WCDMA, GPRS, EDGE, HSDPA, LTE

dáta: USB Type-C, Wi-Fi 802.11 a / ac / b / g / n, Bluetooth 5.0, GPS

pamäť: 32 GB, microSDXC (256 GB), RAM: 3 GB

batéri: 3 300 mAh

procesor: Qualcomm Snapdragon 630 (8 × Cortex-A53, 14nm)

operačný systém: Google Android 8.0 (Oreo)

fotoaparát: 23 MPx, video, autofocus, blesk

Disponuje nahrávaním v 4K kvalite, čo vám umožňuje tvoriť farebné a jasné zábery – rovnako aj tiež spomalené snímanie pri frekvencii 120fps pre dramatizáciu akcie a pohybu. Je tu aj 8 megapixelový predný fotoaparát so super širokým, 120° uhlom snímania, takže do vašich selfie záberov sa zmestí viac vašich priateľov a okolitého prostredia.

5.2” Full HD displej je jasnejší, ostrejší a farebnejší – a je vsadený do nádherného rámu v dizajne bez ohraničenia, vďaka čomu obrazovka siaha od okraja po okraj. A vydrží veľa, vďaka silnému a odolnému sklu Corning Gorilla.

Odblokovanie je jednoduché vďaka jednodotykovému snímaču odtlačkov prstov na zadnej strane, ktorý je integrovaný do hladkého kovového zadného panelu.

Xperia XA2 je vyrobená z eloxovaného hliníka na bočných stranách, s povrchovou úpravou diamond-cut na hornej a spodnej časti, ktorá sa realizuje za použitia priemyselných diamantov, čím sa zvýrazní industriálna krása kovu. Predstavuje ďalší krok vo vývoji “loop surface” povrchu radu Xperia, s hladkým zakrivením obrazovky a symetrickým rozvrhnutím pre elegantný vzhľad a príjemný pocit na dotyk.

Vysokokapacitná 3,300 mAh batéria a mobilná platforma Qualcomm Snapdragon 630 znamenajú, že môžete robiť dlhšie a viac toho, čo robíte radi vďaka plynulému a rýchlemu výkonu. A sú tu tiež Sony technológie  smart nabíjania; režim Smart Stamina predlžuje možnosť využívania počas celého dňa a funkcie Battery Care a adaptívne nabíjanie Qnovo Adaptive Charging zabezpečia dlhodobo dlhšiu životnosť batérie. Podporuje tiež rýchle nabíjanie, vďaka čomu získate celé hodiny energie len za pár minút nabíjania (vyžaduje rýchlonabíjačku Quick Charger UCH12W).

Xperia XA2 bude na vybraných trhoch dostupná v prevedeniach pre jednu a dve SIM karty (Single SIM a Dual SIM) a bude v štyroch sviežich farbách: strieborná, čierna, modrá a ružová.

1 komentár

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.