Polícia objasnila vraždu 44 ročnej Renáty z Bratislavy

Polícia na sociálnej sieti Facebook informovala o objasnení vraždy 44 ročnej Renáty z Bratislavy zo začiatku februára tohto roka.

0
356
Bratislava / Slovensko / Polícia objasnila prípad vraždy 44 ročnej Renáty z Bratislavy.
Bratislava / Slovensko / Polícia objasnila prípad vraždy 44 ročnej Renáty z Bratislavy.

Bratislava / Slovensko Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave objasnili prípad vraždy zo začiatku februára, kedy bolo v jednom z bytov obytného domu na Kladnianskej ulici v Bratislave nájdené telo 44-ročnej ženy bez známok života.

Za účelom zistenia presnej príčiny smrti ženy bolo nariadené vykonanie pitvy, v priebehu ktorej bolo preukázané, že smrť ženy nastala cudzím zavinením.

Na základe zabezpečených dôkazov a doposiaľ vykonaných procesných úkonov vzniesol vyšetrovateľ Policajného zboru obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy v súbehu s prečinom krádeže 33 ročnému Alexandrovi B. z okresu Dunajská Streda.

Podľa doterajších informácií mal obvinený spôsobiť poškodenej žene smrť zadusením a následne mal z priestorov bytu odcudziť dva mobilné telefóny.

Obvinený bol po vykonaní potrebných procesných úkonov dodaný do Ústavu na výkon trestu odňatia slobody v súvislosti s inou trestnou vecou.

V prípade preukázania viny hrozí obvinenému v súlade s Trestným zákonom trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov.

Prípadom sa v súčasnosti aj naďalej zaoberá odbor kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Pridaj komentár