Bratislava / Slovensko / Orange mení podmienky služby Navzájom zadarmo a pridáva bezplatné dáta pre členov skupiny.
Bratislava / Slovensko / Orange mení podmienky služby Navzájom zadarmo a pridáva bezplatné dáta pre členov skupiny.

Bratislava / Slovensko Orange ešte viac zvýhodňuje službu Navzájom zadarmo a všetkým členom skupiny pridáva spolu až 10 GB extra dát, a to na 3 mesiace bez poplatkov. Navyše, zriaďovateľ skupiny môže byť zaradený do žrebovania o nový iPhone X.

Skupinu Navzájom zadarmo, v rámci ktorej si jej členovia medzi sebou navzájom telefonujú a posielajú správy bezplatne a bez obmedzení, si môže založiť každý z majiteľov hlasového paušálu s mesačným poplatkom aspoň 20 eur.

Orange teraz svojim zákazníkom pridáva k tejto službe aj bonus. Každý z členov skupiny môže pre seba získať 2 GB dát mesačne na 3 mesiace zadarmo.

Všetci spolu v skupine si tak môžu získať maximálne 10 GB extra dát. Bonusové dáta si môžete aktivovať ktorýkoľvek člen skupiny či už s hlasovým paušálom alebo Prima kartou. Aktivácia je možná cez zákaznícku zónu, na Zákazníckej linke 905, predajnom mieste alebo formou SMS na číslo 969 s textom „2GB“.

Zakladateľ skupiny Navzájom zadarmo sa navyše môže zapojiť aj do súťaže o iPhone X. Ak sa chcete zapojiť do súťaže o jeden z troch smartfónov Apple iPhone X 256 GB Space Grey, stačí poslať SMS na číslo 969 s textom SUTAZ.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.