Brutálna vražda muža v Pezinku

Včera v skorých ranných hodinách, v čase okolo 03:30 hodine prijala polícia oznámenie o náleze muža bez známok života na Mladoboleslavskej ulici v Pezinku.

0
169

Pezinok / Slovensko Oznámenie hliadka Policajného zboru preverila a jeho hodnovernosť potvrdila. Telo muža sa nachádzalo v priestoroch bývalej šatne na hádzanárskom ihrisku.

Policajti totožnosť mŕtveho zistili, ide o 36-ročného muža z Pezinka. Na tele muža sa nachádzali viaceré bodné poranenia. Pre zistenie presnej príčiny smrti bolo nariadené vykonanie pitvy.

V súčasnosti polícia vykonáva všetky potrebné neodkladné a neopakovateľné úkony. V tejto súvislosti začal vyšetrovateľ KR PZ v Bratislave trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy.

Ďalšie okolnosti tohto skutku sú v týchto chvíľach naďalej predmetom intenzívneho vyšetrovania zo strany polície. Vzhľadom na štádium trestného konania bližšie informácie k prípadu v súčasnosti nie je možné poskytnúť. Ako náhle to procesná situácia umožní, bude polícia verejnosť o prípade informovať.

Pridaj komentár

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.