Pošlite nám námet na článok

Dajte nám vedieť o udalostiach, ktoré sa dejú vo vašom okolí. Viete o novinke, máte pre nás odporúčanie/námet na článok alebo napríklad sa stalo vo vašom okolí niečo zaujímavé? Tak nám pošlite námet na článok a každý mesiac hráte o 50 € poukážku na nákup.

Podmienky súťaže „Pošlite nám námet na článok“ platné od 1.11.2017:

 1. Súťaž „Pošlite nám námet na článok“ trvá od 1.11.2017 do odvolania. Prvého vyhodnotenie bude prebiehať za mesiac november. Každé ďalšie vyhodnotenie bude vždy za ucelený kalendárny mesiac.
 2. Do súťaže sú zaradené všetky námety na článok v prípade ak odosielať vyplnil platnú mailovú adresu. V prípade ak používateľ nevyplnil mailovú adresu jeho námet na článok nie je zaradený do súťaže.
 3. Do súťaže sú v danom mesiaci zaradené všetky námety na článok zaslané prostredníctvom formulára na stránke https://slobodnaeuropa.eu/redakcia-slobodnaeuropa-eu/kontaktne-udaje/napiste-nam/poslite-nam-namet-na-clanok/ a tiež všetky námety na článok zaslané na mailovú adresu portal@slbeu.eu.
 4. Súťaž je vyhlasovaná vždy na obdobie jedného kalendárneho mesiaca pričom do súťaže za daný mesiac sú vždy zaradené tie námety na článok, ktoré boli redakciou prijaté od prvého do posledného kalendárneho dňa v mesiaci. Rozhodujúci moment pre zaradenie súťaže je čas doručenia námetu na článok redakcii, nie čas odoslania.
 5. Od jedného užívateľa bude do súťaže zaradený len jeden námet na článok a to aj v prípade ak ich bude z rovnakej mailovej adresy odoslaných viac.
 6. Výhrou v súťaži je 1 ks nákupnej poukážky v hodnote 50 eur. Vyžrebovaný bude v každom mesiaci jeden výherca.
 7. Žrebovanie výhercu prebehne vždy do 15 kalendárnych dní nasledujúceho mesiaca a výherca bude kontaktovaný mailom do konca kalendárneho mesiaca v ktorom bol vyžrebovaný.
 8. V prípade ak výherca nebude súhlasiť z prevzatím výhry alebo neuvedie platnú mailovú adresu, tak výhra prepadá bez nároku na náhradu.
 9. Výhra v podobe nákupnej poukážky bude výhercovi doručená elektronicky na mailovú adresu. Uplatnenie výhry je na výhercovi. Výhru v podobe nákupnej poukážky môže uplatniť len u obchodníka. Výhru nie je možné vyplatiť v hotovosti.
 10. Redakcia môže súťaž kedykoľvek ukončiť.
 11. Redakcia má právo zmeny týchto pravidiel pred predchádzajúceho upozornenia.